Фантастични настапи на доделувањата на наградите Греми

На доделувањето на наградите Греми секоја година има по неколку фантастични настапи.

Таков беше настапот на Бијонсе во 2017 година.

Таа на бината ги славеше бременоста и мајчинството. На сцената со неа тогаш беше и мајка ѝ Тина Ноулс, а важен дел од настапот беше и нејзината ќерка Блу Ајви Картер.

Profimedia
Profimedia

Бијонсе е кралица на Гремито. Го има освоено 22 пати, доминира на забавите, а ќерка ѝ се чини дека ќе ја надмине во тоа. Кога Блу ќе одлучи дека нејзините родители треба да престанат да аплаудираат, тие ја слушаат без приговор. На некои ова им беше симпатично, а на други прилично разгалено.

Кејти Перти во 2014 без страв играше на оган.

Profimedia

А Пинк истата таа година настапуваше во воздух.

Profimedia

Слични објави

Необичната идеја на Џастин Бибер: „За 20 милиони лајкови, ќе објавам нов албум пред Божиќ“

Igor

Немате идеја што да гледате? Ова се 10-те моментално најпопуларни серии на Нетфликс (ВИДЕО)

Еспресо

ПОБЕДНИКОТ на Евровизија веќе СЕ ЗНАЕ? Еве што велат обложувалниците

Igor

ИСПОЛНЕТА ДАМНЕШНА ЖЕЛБА: Меган Маркл и „на хартија“ е принцеза

Igor

Анастасија Ражнатовиќ стана русокоса! (ФОТО)

Igor

Емили Ратајковски позираше без градник (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + седум =

Слични објави

Не ги задржувајте солзите: Еве зошто се добри за вашето физичко и психичко здравје

Еспресо

Вистинска зимска идила: Бајковити места кои мора да ги посетите барем еднаш во животот!

Слободен печат

Каде е Лила?

Igor

ГО УКРАДЕ ЦЕЛОТО ВНИМАНИЕ НА ПРИСУТНИТЕ: Дејвид Бекам во друштво на ОВАА ПОСЕБНА ДАМА ја изненади јавноста (ФОТО)

Igor

Се роди Марко! Лазаров доби уште еден син!

Igor

Неверојатниот Хоакин Феникс и официјално повторно ќе го игра Џокер!

Igor