Орландо Блум сака да има деца со Кејти Пери!

Актерот Орландо Блум (42) во едно недамнешно интервју изјавиле дека сака да основа поголемо семејство со пејачката и негова вереничка, Кејти Пери, пишува news18.com.

Навистина сакам да уживам со семејството и пријателите, мојот син и да имам уште повеќе деца. Сакам да бидам сигурен кога ќе почнам да го остварувам тоа да биде со полно срце и многу јасно, а не само романтична идеја“, рекол тој нагласувајќи дека врската треба да се сфаќа озбилно.

„Кога си помлад, сите сме обземени од холивудската идеја за љубов и врски, брак и деца. Тоа што навистина е потребно е комуникација и компромис“, додава тој.

За актерот љубовта е моментално во „едноставните и мали моменти“. Прекрасниот познат пар се вери за Валентајн оваа година. Медиумите истакнуваат дека нивната венчавка би можела да биде во декември, додека неименувани извори тврдат дека тоа ќе биде мала и интимна церемонија со членовите на потесното семејство и некои поблиски пријатели.

Слични објави

Хари и Меган својот син го „држат“ на веганска исхрана: Кралицата загрижена за здравјето на малиот Арчи

Еспресо

Синот на Андреа Бочели е вистинско „бонбонче“ (ФОТО)

Igor

И вкусен и здрав: Неколку причини зошто луѓето обожаваат да јадат пармезан

Igor

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Еспресо

Прекрасен начин за почеток на новата година – Виенски концерт

Јасмина Кантарџиева

Тој е готвач од елитен ресторан, а сега готви храна на бездомниците (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

16 − два =

Слични објави

Ја повикале веднаш да се симне на рецепција! Старлетата ја чекало изненадување од 65.000 евра! (ВИДЕО)

Igor

Елтон Џон: Мадона е евтина стриптизета!

Igor

Испиша историја во 2019 година: Здравко Чолиќ одржа шест концерти во Белград, тешко дека некој ќе го стигне! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Честитката на Вилијам и Кејт упатена до Меган Маркл ги разбесни фановите (ФОТО)

Igor

Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Igor

ИЗБИРА САМО УБАВИЦИ: Поранешниот сопруг на ЏЕЈ ЛО ужива со 20 години помладата девојка (ФОТО)

Igor