33.8 C
Скопје
19:12 - 22 јули, 2024

Ознака : 40 ноќи

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Исто како во филмот „40 дена, 40 ноќи“: Славниот актер призна дека подолго време живеел без секс!

Еспресо
Дали се сеќавате на филмот „40 дена, 40 ноќи“, во кој актерот Џош Хартнет одлучи да живее без секс во следните 40 дена, бидејќи го...