Кејти Пери со прекрасна честитка за роденденот на Орландо Блум

Пејачката Кејти Пери му го честиташе роденденот на својот вереник Орландо Блум на својот инстаграм – профил, каде објави неколку нивни фотографии.

Со емотивна порака, Кејти изрази колку љубов чувствува кон својот сакан и таткото на нејзината ќерка Дејзи Дејв.

Instagram
Instagram

Најсреќен 44-ти роденден на мојата љубов, брилијантниот татко на мојата Дејзи Дејв и светлото огледало кое ме гледа и го рефлектира она што сè уште не можам да го видам…“, напиша Кејти.

Instagram
Instagram

„Ти благодарам што ме поддржуваш и никогаш не ме напушти… Толку ми е мило што мојата месечина откри дека е сонце, те сакам, ти си целиот мој свет“, додаде пејачката во описот на фотографиите.

Instagram
Instagram

Кејти Пери и Орландо Блум станаа родители на нивната прва заедничка ќерка на  25 август 2020 година. Орландо стана татко по втор пат, тој има деветгодишен син Флин Кристофер Блум.

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

Застрелан раперот Брис, починал на лице место

Еспресо

Нивес Целзиус во полупроѕирна комбинација го најави почетокот на популарното шоу (ФОТО)

Еспресо

„Илјада пати реков дека не сум за во кујна“: Пицата на Аца Лукас која не сакате да ја пробате (ФОТО)

Еспресо

За само 24 часа Антониа Гиговска собра 10.000 лајкови на оваа фотографија!

Igor

Како до БЕСПРЕКОРНА ШМИНКА и на летни температури

Igor

Отстранете ги отоците, подочниците и елиминирајте ги брчките со оваа едноставна маска од компири

Igor

Остави Коментар

13 + 16 =

Слични објави

Познат евровизиски коментатор прогнозира ГОЛЕМ УСПЕХ за Тамара на Евровизија

Igor

Американците сакаат да го отстранат Трамп и од филмот „Сам дома 2“

Еспресо

Спејко е најлајкуван маж за ова лето, погледнете зошто (ФОТО)

Igor

Шарлиз Терон го нападна Стивен Сегал: Ти дебел и смешен и не си никаков борец!

Еспресо

Разводот и раскинувањето лошо и влијаат: Емина Јаховиќ на работ на анорексија!

Васко Спасоски

Бруталната русокоса се појави на црвениот тепих и сите ги засени! Од нејзините гради боли глава, а таа не можеше да ги скроти! (ФОТО)

Анита Митровска
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian