20.8 C
Скопје
21:44 - 19 мај, 2024

Ознака : Лили Роуз Деп

СветСлајдерСцена

(Видео) Ова е „најлигавата љубовна приказна во Холивуд“

еспресо
Младата манекенка Лили Роуз Деп и познатиот рапер The Weeknd ги имаат главните улоги во новата серија на HBO „The Idol“ за која вчера беше...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) Ќерката на Џони Деп го „украде“ шоуто на Шанел: Супермини за секси изглед на Лили Роуз Деп

Еспресо
Ќерката на актерот Џони Деп и актерката Ванеса Паради, 23-годишната Лили-Роуз Деп, се појави во ултра кратко здолниште на круз-шоуто на Шанел во Мајами. За...
СветСлајдерСцена

(Видео) Ќерката на Џони Деп, Лили Роуз Деп во нова серија на ХБО, излезе трејлерот

Еспресо
Јутјуб каналот на ХБО објави нов трејлер за ТВ серијата Идол од креаторот на „Еуфорија“, Сем Левинсон. Проектот ветува дека ќе фрли светлина на зад...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Џони Деп дувна 23 свеќички, тешко ѝ е поради судењето на татко ѝ, но има причина да биде „кралица“

Еспресо
Ова беа многу тешко неколку недели за Лили-Роуз Деп додека нејзиниот татко (Џони Деп) се соочуваше во судница со поранешната сопруга Амбер Херд во шестнеделното...
СветСлајдерСцена

Се роди нова љубов: Лили Роуз Деп и Остин Батлер фатени на дело! (ФОТО)

jasmina.kantardzieva
Манекенката и актерка беше фотографирана со колегата Остин Батлер, поранешен на Ванеса Хаџенс. Изгледа дека љубовта процвета меѓу двајцата! Има нова љубов во срцето на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќерката на Џони Деп ги прошета голите гради, а под фустанот ѕиркаа гаќичките! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ќерката на славниот актер Џони Деп и актерката Ванеса Парди, младата манекенка и актерка Лили Роуз Деп на синоќешното 73. издание на БАФТА наградите во...