14.8 C
Скопје
06:28 - 22 мај, 2024

Ознака : лежерен

ЛајфстајлСцена

Лежерен аутфит и бакнежи во јавност: МЕГАН МАРКЛ повторно ги КРШИ ПРАВИЛАТА (ФОТО)

Igor
Британската војвотка Меган Маркл повторно ги крши правилата. Таа и Хари се наоѓаат на африканската турнеја, а војвотката за посетата на хуманитарната организација “Waves for...