24.8 C
Скопје
23:30 - 12 јуни, 2024

Ознака : јавност

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ана Николиќ го покажа дечко ѝ во јавност: „Со Ана ми се случи љубов“

еспресо
Ана Николиќ веќе извесно време е во врска со композиторот Горан Ратковиќ Рале, но сега за прв пат пејачката сподели нивна заедничка фотографија на социјалните...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кејт Мидлтон првпат „уловена“ по операцијата: Во автомобил со мајка ѝ

еспресо
Кејт Мидлтон повторно е во јавност по отсуството поради здравствени проблеми. По два месеци отсуство поради здравствени проблеми, Кејт Мидлтон, војвотката од Кембриџ, конечно е...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бритни Спирс првпат во јавност по објавувањето на развод: Вознемирена и необично облечена

Еспресо
Пејачката Бритни Спирс е снимена во ресторан во Калифорнија. Американската пејачка Бритни Спирс првпат беше забележана во јавноста откако објави дека се разведува од сопругот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Новите родители Ал Пачино и Нур излегоа во јавност: Таа изгледа неверојатно убаво

Еспресо
Неодамна станаа родители, но тоа не ги спречи Ал Пачино и неговата 29 годишна девојка Нур Алфалах да излезат во јавност. 83-годишниот Ал Пачино и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Прв божиќен говор на кралот Чарлс Трети, во спомен на неговата мајка: Еве зошто е облечен во светла облека

Еспресо
Кралот Чарлс III од Велика Британија го сними првото божиќно обраќање до нацијата во капелата Сент Џорџ во замокот Виндзор, местото на погребување на Елизабета...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Прво појавување во јавност на Џејда Пинкет Смит по скандалот на Вил Смит: Златен секси фустан и смела „гола“ глава!

Еспресо
Џејда Пинкет-Смит прват се појави во јавност после инцидентот на нејзиниот сопруг Вил Смит на Оскарите. Таа позираше со Шонда Рајмс и Деби Ален.  ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

МЕГАН МАРКЛ ВО БОРБА ПРОТИВ ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ: Решена е да ја придобие јавноста, лансира нов подкаст на Спотифај,

Еспресо
Војвотката од Сасекс е подготвена да се врати на стриминг платформата Спотифај со нов проект, по дебито во 2020 година. Меѓу целите е и намалувањето...
СветСлајдерСцена

ГИ ОТКАЖАЛ СИТЕ ПРОЕКТИ: Болдвин се повлече од јавноста!

jasmina.kantardzieva
Глумецот Алек Болдвин кој неодамна со куршум при несреќен случај за уби снимателката Халина Хачинс, наводно ги откажал сите проекти на кои работи. Како што...
Секојдневие

Четири работи кои ќе ги сфатите дури откако ќе станете родители

Еспресо
Кога ќе станете родители, светот се менува во целост и сета енергија која ја имате се пренасочува кон вашето бебе. Во продолжение прочитајте за некои...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Популарниот пејач прозборува за ужасното искуство: Немаше никого во близина, а потоа ми извадија нож!

Еспресо
Младиот пејач Хари Стајлс конечно ја раскажа приказната за инцидентот кој се одигра на Денот на вљубените, вечерта на 14 февруари, кога на улица во...