19.8 C
Скопје
23:38 - 26 септември, 2023

(Фото) Бритни Спирс првпат во јавност по објавувањето на развод: Вознемирена и необично облечена

Пејачката Бритни Спирс е снимена во ресторан во Калифорнија.

Американската пејачка Бритни Спирс првпат беше забележана во јавноста откако објави дека се разведува од сопругот Сем Асгари. Фотографиите ги објави Дејли Мејл.

Бритни Спирс влезе во објективите на папараците кога го напушти ресторанот Dave’s Hot Chicken во Калифорнија. На фотографиите и видеото, 41-годишната пејачка е „уловена“ облечена во бел предимензиониран џемпер со „спуштена“ раменица и кратки тексас шорцеви. Според очевидци, ѕвездата изгледала вознемирено кога го напуштила ресторанот во придружба на нејзините двајца телохранители.

На 16 август се дозна дека Бритни Спирс се разведува од Сем Асгари една година по венчавката. Според новинарите, една недела претходно Асгари и Бритни се степале поради гласините за нејзиното неверство. Потоа, тој се иселил од нивната заедничка куќа и поднел барање за развод. Медиумите објавија дека Спирс го пријавила нејзиниот сопруг за семејно насилство.

На 19 август, Бритни Спирс им се обрати на нејзините следбеници на социјалните мрежи признавајќи им дека сега ѝ е тешко да изразува емоции, бидејќи „секогаш морала да ги крие своите слабости“.

Сопругот на Бритни Спирс обвинет за сексуално вознемирување: „Одбив да водам љубов со него под туш во теретана“

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....