4.8 C
Скопје
03:48 - 21 април, 2024

Ознака : мендес

ЛајфстајлСцена

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Камила Кабело и пејачот Шон Мендес покажаа како се бакнуваат, а тоа го изведоа на прилично бизарен начин, лижејќи го лицето еден на друг...
ЛајфстајлСцена

Шон Мендес ги згрози обожавателките со својата нехигиенска навика

Igor
Сигурно познавате личност која спие со шминка, се тушира со сапун за раце и нема никаква крема за лице, но и понатаму има совршена кожа....