26.8 C
Скопје
09:56 - 13 јуни, 2024

Ознака : кетрин зета џонс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) „Добра генетика“, ова е ќерката на Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас: „Раскошна убавина како мајка ѝ“

Еспресо
20-годишната Керис Зета Даглас покажа нови фотографии од својот одмор. Ќерката на Кетрин Зета-Џонс (54) и Мајкл Даглас (79) ги сподели новите фотографии на својот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас на одмор во Портофино: Складен моден избор за вечера

Еспресо
Британската оскаровка Кетрин Зета-Џонс (53) и нејзиниот сопруг, 78-годишниот американски актер и продуцент Мајкл Даглас, во стилски модни комбинации уживаа на прошетка во Портофино, Италија....
СветСлајдерСцена

(Фото) Посекси од кога било: Кетрин Зета Џонс во раскошна креација со длабоко деколте заедно со синот на црвениот тепих

Еспресо
Актерката Кетрин Зета-Џонс се појави на премиерата на серијата „Treasure of the Nation: At the End of History“ во Лос Анџелес во друштво на 22-годишниот...
СветСлајдерСцена

Кетрин Зита Џонс открива: Каква врска има Мајкл Даглас со „шанел“ чанта

Еспресо
Холивудската актерка Кетрин Зита-Џонс проговори за нејзиниот брак со Мајкл Даглас, споредувајќи го со чантата на Шанел, пренесува Дејли меил. Зита-Џонс (53) даде искрено интервју...
СветСлајдерСцена

Ова не го гледаме често: Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас покажаа колку им недостигаат нивните деца

Еспресо
Иако имаат многу повеќе време за себе, Кетрин Зета-Џонс и Мајкл Даглас сепак не можат да сокријат колку им недостигаат Керис и Дилан, нивните деца...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Диандра е ПРВАТА ЖЕНА НА МАЈКЛ ДАГЛАС: Требаше да се разведам од неа многу порано!

Еспресо
Актерот Мајкл Даглас е во брак со својата 25 години помлада колешка Кетрин Зета-Џонс од 2000 година, па иако честопати доживуваат непријатности поради коментарите дека...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЌЕРКАТА НА КЕТРИН ЗЕТА ЏОНС И МАЈКЛ ДАГЛАС Е ВИСТИНСКА УБАВИЦА: Личи на мајка си во „млади години“, веќе е „разграбана“ од модните брендови

Еспресо
Ќерката на Кетрин Зета-Џонс и актерот Мајкл Даглас не е веќе дете, Керис Зета Даглас порасна во вистинска убавица која ги краси светските насловни страници....
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО)НИКОЈ НЕ ВЕРУВАШЕ ДЕКА ЌЕ ТРАЕ: 21 година подоцна Мајкл Даглас и Кетрин Зета-Џонс прославија годишнина

Еспресо
Мајкл Даглас ѝ честиташе на својата сопруга, актерка Кетрин Зета-Џонс, по повод 21-годишнината од бракот на „Инстаграм“, каде на својот профил објави видео со компилација...
СветСцена

Кетрин Зета Џонс објави селфи во пижами, без шминка (ФОТО)

Слободен печат
Познатата глумица одлучила неделата да ја помине опуштено – во кревет. Кетрин Зета Џонс во септември наполни 50 години, а со децении важи за една...
Сцена

Модна инспирација: Препознатливиот стил на Кетрин Зета Џонс (ГАЛЕРИЈА)

Igor
Модните избори на холивудската дива со велшко потекло отсекогаш биле секси, но на суптилен начин. Секако крајно женствен, дамски, но не премногу и секогаш со...