Провокативната Кајли Џенер во минијатурно бикини ги рашири нозете, па ја спушти раката на незгодно место (ФОТО)

Најмладата милијардерка на светот Кајли Џенер повторно ги израдува своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија во минијтурно бикини.

Џенер покажа зошто важи за една од најзгодните жени во светот, а своите заносни облини гордо ги претстави со раширени нозе, седејќи на столица среде море.

Градите на најмладата милијардерка беа во преден план, а она што сите го забележаа е дека рацете на Кајли се најдоа на незгодно место.

– Посакав токму сега да сум на ова место, напиша Кајли под фотографијата која ја заскокотка фантазија на посилниот пол.

View this post on Instagram

wishing this was me right now

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

 

Слични објави

Најчестите заблуди за коронавирусот: Може ли миленичињата да го шират новиот коронавирус?

Еспресо

Колач од јаболка кој ќе ве освои со својот вкус и арома (РЕЦЕПТ)

Igor

Српската естрада бара протерување на Даниел Кајмакоски: „За него треба затвор“ (ФОТО)

Igor

Oскар и бургери пред сендвичара: За оваа слика на славниот пар зборува цел свет (ФОТО)

Еспресо

Секси или катастрофа? Рита Ора се разголи пред камерите, а гаќичките ѕиркаа од сите страни (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп за 7 август 2019, среда

Igor

Остави Коментар

3 × 4 =

Слични објави

Погледнете што направи Лила Филиповска по распитот за случајот „Рекет“ (ВИДЕО)

Igor

Перфектно деловно издание на кралицата Летиција: Стајлинг и удобни чевли за кои ќе се зборува (ФОТО)

Igor

МОЖЕТЕ ЛИ ДА ПОГОДИТЕ КОЈ Е? Овој актер го смени личниот опис поради новата улога

Igor

Шест милиони лајкови за бесната Џенифер Анистон: Носете ги проклетите маски!

Еспресо

Чувајте го својот брак: Адвокатите велат дека јануари е „месец на разводи“

Еспресо

Оливија Кулпо изгледа беспрекорно во трендот што ќе доминира летово! (ФОТО)

Еспресо