14:32 - 19 април, 2024

Ознака : бујно

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Еспресо
Дара Бубамара важи за една од пејачките со најголеми гради на балканската естрада. Меѓутоа, не секогаш можела да се пофали со вакво бујно деколте. View...