ЈК ПРАВИ ПРОБЛЕМИ НАСЕКАДЕ: Целосно соблекла момче, а тоа го гледала свршеницата – потоа настанал ХАОС!

Пејачката на еден свој настап извела момче од публиката за да танцува со нејзе, но не ни помислила дека тоа може да биде вистински скандал.

На настапот од пред неколку дена во Орашје, таа повикала нејзин обожавател за да танцуваат на песната „Иде маца око тебе“ и почнала да го соблекува. Но, таа не знаела дека момчето слави ергенска вечер. Му ја соблекла облеката и провокативно танцувала, иако тој неколкупати ѝ велел да престане.

На прашањето дали има девојка, тој потврдно одговорил дека наскоро се жени. Но, пејачката како да не обрнала внимание на тоа и продолжила со провокативното однесување.

Но, вистинската драма се случила надвор од клубот. Девојката, која била во публиката, се налутила што нејзиниот свршеник толку се опуштил на сцената. Се карале половина час, а според очевидците, таа заминала расплакана. Некои луѓе кои ги познаваат партнерите се сигурни дека свадбата нема да се одржи.

Слични објави

Како да ги препознаете злобните личности? Овие 16 знаци ќе ви помогнат

Еспресо

Жолта – боја на пролетта и стилот

Igor

ЈА НАПАДНАА: Јелена, лошо влијаеш врз Дара Бубамара!

Igor

Анлела Сагра е една од најсексапилните фитнес модели во светот! (ФОТО)

Еспресо

Кој би рекол: Овој познат водител и го „наместил“ својот другар на пејачката Мијата со кој денес имаат две деца

Igor

Нејзиниот одлично обликуван задник ги излудува сите мажи ширум светот! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

два × четири =

Слични објави

Македонското жири во финалето од „Ѕвездите на гранд“: Кои македонски кандидати добија поени од него?

Igor

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, на вистински пат сте!

Igor

Толку бил мамурен што истата реченица ја повторил 56 пати: Пороците ја уништиле оваа ХОЛИВУДСКА ЅВЕЗДА!

Igor

Ја гризеше и бакнуваше по лицето: Водителката Лила откри со кого разменува нежности (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Југословенката на која Пикасо ѝ го уништи животот: Мажите се крадци на идеи, а Пикасо е голем грабливец (ФОТО)

Еспресо

Реприза од 1985 година: „Queen“ го повтори легендарниот сет од фестивалот „Лајв еид“, овојпат во Австралија! (ВИДЕО)

Еспресо