24.8 C
Скопје
15:37 - 28 мај, 2024

Ознака : терон

СветСлајдерСцена

Шарлиз Терон го нападна Стивен Сегал: Ти дебел и смешен и не си никаков борец!

Еспресо
Шарлиз Терон изјави дека Сегал не е некој миленик на понежниот пол… Убавата Шарлиз Терон во најновото интервју жестоко го прозва актерот Стивен Сегал и...
СветСлајдерСцена

Шарлиз Терон: Никогаш немав желба да се омажам, немам ниту денес

Еспресо
Изгледа дека Шарлиз Терон одлучи да ги израмни сите сметки со поранешниот партнер, актерот Шон Пен. Гостувајќи во радио емисијата „The Howard Stern Show“, каде...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Како изгледа убавата Шарлиз Терон без шминка и гламурозни фустани? (ФОТО)

Еспресо
Холивудската актерка Шарлиз Терон (44) прошета во опуштено издание со својата ќерка, а потоа се упати на трчање во Калифорнија. Актерката беше „уловена“ од папараците...
ЛајфстајлСцена

Шарлиз Терон: Животот ми е хаос, поминав три операции (ФОТО)

Igor
Познатата актерка Шарлиз Терон, како што призна за еден странски медиум, во моментот поминува низ прилично тежок период. – Животот во моментот ми е во...
ЛајфстајлСцена

Шарлиз Терон призна дека е во врска со овие две дами (ФОТО)

Igor
Познатата актерка Шарлиз Терон ги изненади фановите кога на Твитер објави статус во кој призна дека е во врска. – Чувствувам дека морам да бидам...
Сцена

Шарлиз Терон и шишки? Тоа изгледа вака! (ФОТО)

Igor
Шарлиз одлучи уште еднаш драстично да ја промени фризурата и целокупниот изглед… Актерката Шарлиз Терон изненади многумина кога на овогодинешното доделување на Оскарите се појави...