Шарлиз Терон и шишки? Тоа изгледа вака! (ФОТО)

Шарлиз одлучи уште еднаш драстично да ја промени фризурата и целокупниот изглед…

Актерката Шарлиз Терон изненади многумина кога на овогодинешното доделување на Оскарите се појави со неочекувано кратка боб фризура со темноплава боја, а сега се одлучи уште еднаш да ја промени фризурата.

Шарлиз се појави на премиерата на филмот Long Shot во Њујорк во елегантно црно Dior одело, а целото внимание беше насочено кон нејзината нова фризура со шишки.

Црвениот руж за усни секако го надополни новиот изглед и придонесе за тоа целиот стајлинг да делува поатрактивно и повпечатливо.

Нејзиниот фризер на својот Инстаграм профил сподели фотографии од подготовката за премиерата и така откри дека сепак станува збор само за привремена фризура и вметоци.

Што мислите за ова модно издание на Шарлиз Терон? Би го пробале и вие?

Слични објави

4 убавици кои пропаднаа и остареа предвреме (ФОТО)

Igor

Хрватската тенисерка го запали Инстаграм: Има повеќе секси фотки отколку победи во кариерата (ФОТО)

Igor

Поранешната тинејџерска ѕвезда го запознала својот вереник на рехабилитација! (ФОТО)

Еспресо

Цел живот верни на една фризура – Овие познати дами не го менуваат својот имиџ за ниедна цена (ФОТО)

Igor

Погледнете од што заработува Цеца Ражнатовиќ 150.000 евра годишно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Поранешната сопруга на Џони Деп, Амбер Херд е повторно во врска со жена! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет − шест =

Слични објави

Зошто Ентони Хопкинс, Том Џонс и Лоренс Фишбурн не разговараат со нивните деца?

Еспресо

Сакам да се вљубам во Србин! За изјавата на Цеца зборува цел регион

Igor

КИСЕЛИ ТИКВИЧКИ: Одличен рецепт за здрава зимница (РЕЦЕПТ)

Igor

„Тој е најдобриот човек кој постои“: Фановите бараат актерот да биде прогласен за личност на годината

Igor

Вистинската причина за несогласувањето помеѓу војвотките Кејт и Меган излезе на виделина: Тоа ѝ беше најтешко да го прифати!

Еспресо

Роденден, мала забава: Лила Филиповска наполни 50 години, погледнете кој дојде да и честита! (ВИДЕО)

Васко Спасоски