Ознака : сеган

Свет Слајдер Сцена

Шарлиз Терон го нападна Стивен Сегал: Ти дебел и смешен и не си никаков борец!

Еспресо
Шарлиз Терон изјави дека Сегал не е некој миленик на понежниот пол… Убавата Шарлиз Терон во најновото интервју жестоко го прозва актерот Стивен Сегал и...