Шарлиз Терон: Животот ми е хаос, поминав три операции (ФОТО)

Познатата актерка Шарлиз Терон, како што призна за еден странски медиум, во моментот поминува низ прилично тежок период.

– Животот во моментот ми е во хаос. Само што поминав низ три операции, промовирам два филма… Немам дадилка, но знам дека не би можела да го правам ова што го правам доколку ја немам сета помош и поддршка, изјави таа.

Иако не откри за какви операции станува збор, претходно овој месец откри дека се повредила додека го снимала филмот „The Old Guard”.

– Снимав физички тешки сцени и буквално го скинав лигаментот, изјави тогаш.

Слични објави

Со мајка ми и сестра ми бегавме од дома за да се спасиме од ќотекот на очувот (ФОТО)

Igor

Кајмакоски доби сериозна конкуренција: Неговата поранешна сопруга сними песна и провокативен спот (ВИДЕО)

Igor

Мразот ги зароби сопствениците во нивните домови: Нестварна глетка покрај езерото Ири

Слободен печат

ПЕКОЛНА РАБОТА ИЛИ РОЗИ ВО ЉУБОВТА: Што ви носи хороскопот оваа недела?

Igor

Фотографии кои ја вознемирија јавноста, но навистина треба сите да ги видат: Да, сега е вистинскиот момент! (ФОТО)

Еспресо

ВНЕСУВАЈТЕ ПРОТЕИНИ: Намирници во кои ги има повеќе отколку во месото

Igor

Остави Коментар

17 − 17 =

Слични објави

Сите зборуваат дека се здебелила: Ријана без фотошоп (ВИДЕО)

Igor

Кејти Пери и Орландо Блум открија кој ќе му биде кум на бебето

Еспресо

Најпопуларните нијанси на лак за нокти за оваа сезона (ФОТО)

Igor

Карлеуша ги „смести“ градите во сребрен градник! Тешко дека некоја нејзина колешка би имала храброст за ваков стајлинг! (ФОТО)

Igor

Игор Џамбазов: Девет дена не излегов од соба на одмор во Грција (ВИДЕО)

Васко Спасоски

За 60 дена потполно сам ја изградил куќата која располага и со голем базен! (ВИДЕО)

Еспресо