26.8 C
Скопје
14:15 - 25 мај, 2024

Ознака : маргот

ЛајфстајлСцена

Шарлиз Терон призна дека е во врска со овие две дами (ФОТО)

Igor
Познатата актерка Шарлиз Терон ги изненади фановите кога на Твитер објави статус во кој призна дека е во врска. – Чувствувам дека морам да бидам...