Ознака : романот

Лајфстајл Сцена

Хаос на социјалните мрежи – Ирина Шајк го „поздрави“ Бредли Купер

Igor
Најатрактивната руска манекенка Ирина Шајк на својата поранешна љубов Бредли Купер со кого ја има ќеркичката Леа му упати остра порака. По сите драми и...