Tag : харви

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џим Кери на брутален начин го поздрави Вајнстин (ФОТО)

Еспресо
Актерот објави цртеж со ликот од осудениот продуцент… Продуцентот Харви Вајнстин е осуден на 23 години затвор поради силување. Многу луѓе од целиот свет ја...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кејт Бекинсејл по 19 години молчење изнесе детали од најстрашните 15 минути со холивудскиот предатор Харви Вајнстин! (ФОТО)

Еспресо
Некогашниот главен продуцент во Холивуд, Харви Вајнстин (67), осуден е на 23 години затвор, а веста одекна како вистинска бомба во светските медиуми. Британската актерка...