Ознака : светски медиуми

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кејт Бекинсејл по 19 години молчење изнесе детали од најстрашните 15 минути со холивудскиот предатор Харви Вајнстин! (ФОТО)

Еспресо
Некогашниот главен продуцент во Холивуд, Харви Вајнстин (67), осуден е на 23 години затвор, а веста одекна како вистинска бомба во светските медиуми. Британската актерка...