Tag : џим

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Љубовните бродоломи на Џим Кери: Таа беше мојата последната голема љубов!

Еспресо
Славниот актер зад себе има два неуспешни брака и неколку подеднакво неуспешни врски, но една личност секогаш ќе има посебно место во неговото срце. Џим Кери...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џим Кери на брутален начин го поздрави Вајнстин (ФОТО)

Еспресо
Актерот објави цртеж со ликот од осудениот продуцент… Продуцентот Харви Вајнстин е осуден на 23 години затвор поради силување. Многу луѓе од целиот свет ја...