Ознака : Саманта Барбаш

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Стриптизерката поднела тужба против Џенифер Лопез, бара неверојатни 40. 000.000 долари!

Васко Спасоски
Џенифер Лопез (50) се најде на мета на негативни критики поради учеството во филмот „Hustlers“. Продукцентските куќа на Лопез се соочуваат со тужба вредна 40...