Ознака : зоолошка

Секојдневие

Почнала да го дои бебето во зоолошка, но не го очекуваше она што се случи (ВИДЕО)

Еспресо
Кога Гема Коперланд започна да го дои својот 15-месечен син Јаспер во зоолошката градина во Шенбурн во Виена, не очекувала дека приматот зад стаклото ќе...
Лајфстајл Сцена

Лила Филиповска се фати за работа (ФОТО)

Igor
Водителката, пејачка, а и една од најпознатите инфлуенсерки Лила Филиповска, по реакцијата на работниците во зоолошката градина дека скопските инфлуенсерки кога доаѓаат во посета на...