Ознака : зоолошката

Лајфстајл Сцена

Лила Филиповска се фати за работа (ФОТО)

Igor
Водителката, пејачка, а и една од најпознатите инфлуенсерки Лила Филиповска, по реакцијата на работниците во зоолошката градина дека скопските инфлуенсерки кога доаѓаат во посета на...