Ознака : русин

Лајфстајл Сцена

Сораја го покажа дијамантскиот прстен од богатиот Русин (ВИДЕО)

Igor
Старлетата Сораја Вучелиќ во последните денови се наоѓа во центар на вниманието на јавноста поради веридбата со богатиот Русин, за кој се испостави дека е...
Лајфстајл Сцена

И ТОА СЕ СЛУЧИ, Русин и Косовка со заедничка песна (ВИДЕО)

Igor
Летото е познато по тоа што во овој период на пазарот излегува најголемиот број песни од уметниците во сите делови од светот. Но тоа што...