Сораја го покажа дијамантскиот прстен од богатиот Русин (ВИДЕО)

Старлетата Сораја Вучелиќ во последните денови се наоѓа во центар на вниманието на јавноста поради веридбата со богатиот Русин, за кој се испостави дека е женет.

Според информациите кои дојдоа до јавноста, станува збор за рускиот блогер и бизнисмен Курбан Омаров, кој е во брак со руската водителка и актерка Ксенија Бородина. Сораја некое време не се огласуваше за својот љубовен живот, а сега повторно го направи тоа.

Таа на Инстаграм објави неколку снимки на кои покажува веренички прстен со огромен дијамант, покрај тоа ставила и емотикона која симболизира љубовен пар.

Многумина веднаш заклучија дека Сораја најавува брак, а во коментарите веднаш следеа бројни честитки.

View this post on Instagram

💎💏…

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Слични објави

Спречете го скапувањето на зелечукот и овошјето во фрижидер

Igor

Шок на сцена! Пејач почина на неговиот настап: „Прекина со свирење, се извини и ја спушти главата“… (ФОТО)

Васко Спасоски

Поранешната пејачка на „Колонија“, Индира доживеа сообраќајна несреќа (ФОТО)

Васко Спасоски

ИМ СЕ ВРАТИ НА ПОРОЦИТЕ: Ѕвездата од „Мелроуз плејс“ повторно во болница

Igor

Без коментар: Српската пејачка Дуња пред еден ден остана без татко, а веќе се слика по гаќички за на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Масажа со лажица за лице без брчки

Igor

Остави Коментар

деветнаесет − десет =

Слични објави

КОЈ НАЈМНОГУ МУ ОДГОВАРА НА ЛАВОТ? Четири најубави парови според хороскопот

Igor

Бекам остана без возачката дозвола поради мобилниот телефон

Igor

Се појавија фотки од Кејт Мидлтон во бикини: Кралицата ќе полуди! (ФОТО)

Igor

САРА ЏО ВО СВЕТСКИ ФАЗОН! Од глава до пети во чекор со најновите трендови

Igor

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Igor

ОРГИИ, СКАНДАЛИ И ИНТРИГИ: Сведоштва за животот во дворот на НАЈБОГАТИОТ султан на светот

Igor