17.8 C
Скопје
06:16 - 13 јуни, 2024

Ознака : дијамантскиот

ЛајфстајлСцена

Сораја го покажа дијамантскиот прстен од богатиот Русин (ВИДЕО)

Igor
Старлетата Сораја Вучелиќ во последните денови се наоѓа во центар на вниманието на јавноста поради веридбата со богатиот Русин, за кој се испостави дека е...