19.8 C
Скопје
07:31 - 24 јуни, 2024

Ознака : заедничка

Uncategorized

Џек Ма: Луѓето без пари имаат ЕДНА ЗАЕДНИЧКА РАБОТА поради која никогаш нема да заработат доволно!

Igor
„Сиромашните луѓе е најтешко да ги задоволите“. Дајте им нешто бесплатно, тие ќе мислат дека тоа е замка. Кажете им дека ова е само мала...
ЛајфстајлСцена

И ТОА СЕ СЛУЧИ, Русин и Косовка со заедничка песна (ВИДЕО)

Igor
Летото е познато по тоа што во овој период на пазарот излегува најголемиот број песни од уметниците во сите делови од светот. Но тоа што...