17.8 C
Скопје
06:17 - 13 јуни, 2024

Ознака : џек

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Почина синот на Џек и Кристина Вагнер, „место на смртта -паркинг; по обдукцијата ќе се знае причината“

Еспресо
Харисон Вагнер, синот на ѕвездите од „Општата болница“ Џек и Кристина Вагнер, почина во понеделникот, на 6 јуни, на 27-годишна возраст. Според извештајот на полицијата на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Сте го виделе синот на ЏОНИ ДЕП? Страда за случајот со Амбер Херд, не сака да биде ѕвезда, а „плукнат“ е на тато!

Еспресо
Џони Деп има две деца со поранешната партнерка пејачката, глумица и модел Ванеса Паради. Првата – Лили Роуз Деп – тргна по стапките на нејзиниот...
Uncategorized

Џек Ма: Луѓето без пари имаат ЕДНА ЗАЕДНИЧКА РАБОТА поради која никогаш нема да заработат доволно!

Igor
„Сиромашните луѓе е најтешко да ги задоволите“. Дајте им нешто бесплатно, тие ќе мислат дека тоа е замка. Кажете им дека ова е само мала...