18:58 - 20 април, 2024

Ознака : вагнер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Почина синот на Џек и Кристина Вагнер, „место на смртта -паркинг; по обдукцијата ќе се знае причината“

Еспресо
Харисон Вагнер, синот на ѕвездите од „Општата болница“ Џек и Кристина Вагнер, почина во понеделникот, на 6 јуни, на 27-годишна возраст. Според извештајот на полицијата на...