Ознака : скапи

Ви Препорачуваме Дестинации Лајфстајл

Патниците избраа: Ѕирнете во 17-те најлуксузни хотели во светот (ФОТО)

Еспресо
Од 17 најдобри хотели само четири се наоѓаат во САД. Два објекти од врвот на листата се изградени во Лос Анџелес, а меѓу најпрестижните се...