23.8 C
Скопје
08:41 - 24 јуни, 2024

Ознака : згодни

БалканСлајдерСцена

(Фото) Александра Пријовиќ со мајка ѝ во базен: „Врснички се убавиците?!“, фановите се збунија од изгледот на мама

Еспресо
Српската попо -фолк пејачка Александра Пријовиќ ниже успеси на деловен план, сепак, дојде време за мала пауза, која пејачката реши да ја помине со својата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Три официјално најсекси спортистки на светот: Едната е од нашите простори

Еспресо
Ако малку подобро го погледнете познатото списание „Sports Illustrated“, јасно е дека не е лесно да се избере најубавата меѓу спортистките бидејќи многу од нив...
Секојдневие

Жените открија каков тип на мажи најмногу им се допаѓа!

Еспресо
Тоа се мажите со брада, остри црти на ликот, цврста вилица и широки јаболчници. Истражувачите од Универзитетот во Квинсленд Австралија, скоро илјада жени откриле каков...
Ви Препорачуваме

Жените не можат да поверуваат кој е најзгодниот маж на светот! (ФОТО)

Слободен Печат
Уште од 1990 година порталот за забава TC Candler секоја година објавува листа на најзгодните мажи и жени во светот. Овој избор нема никакво ограничување...
Uncategorized

Згодни и самоуверени: 20 најпровокативни изданија на славните за 2019 година (ФОТО)

Слободен печат
2019 година е речиси зад нас, а со неа и некои од најсекси изданијата со кои славните дами заблескаа на црвениот тепих. Во продолжение погледнете...