Tag : ракавици

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Возачот не смее ништо до допре со гола рака: Џеј Ло е во паника поради коронавирусот, а ова е доказ за тоа! (ФОТО)

Еспресо
Американската пејачка, актерка и продуцентка, Џенифер Лопез (50) е фотографирана додека излегувала од својата омилена теретана во Мајами, додека пак друштво и прави нејзинот вереник,...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кејт Мидлтон во службена посета на кол центар без маска: Каква порака војвотката им испраќа на Британците?

Еспресо
Иако се трудеа да ги дезинфицираат рацете, сепак очигледно е дека не носат ниту маска ниту ракавици… Војвотката и војводата од Кембриџ, посетија еден информативен...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Нема да ги препознаете: Каролина Гочева и сопругот Михаил во маски и ракавици упатија порака до сите нас! (ФОТО)

Васко Спасоски
Мерките кои ги даде СЗО и Владата на нашата земја поради коронавирусот треба да се почитуваат, безразлика  кој сте и со што се занимавате. И...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Коронавирусот ја спречи Наоми Кемпбел да се разголи – Таа панично дезинфицира буквално се! (ФОТО)

Еспресо
И додека бројни фанови на Наоми Кемпел (49) се навикнати на социјалните мрежи таа да објавува разголени фотографии, „Црната пантерка“ овој пат отиде во сосема...