26.8 C
Скопје
09:02 - 13 јуни, 2024

Ознака : заштитно

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Коронавирусот ја спречи Наоми Кемпбел да се разголи – Таа панично дезинфицира буквално се! (ФОТО)

Еспресо
И додека бројни фанови на Наоми Кемпел (49) се навикнати на социјалните мрежи таа да објавува разголени фотографии, „Црната пантерка“ овој пат отиде во сосема...