6.8 C
Скопје
02:11 - 21 април, 2024

Ознака : доказ

Секојдневие

Пончото на Меланија Трамп: Доказ како најобичната комбинација во секунда станува врвна! (ФОТО)

Еспресо
Кога станува збор за стилот на облекување, од првата дама на Америка дефинитивно имаме што да научиме… Во желба да излегаат што поубаво и помодерно,...
Uncategorized

Телохранителот на Тупак се врати од мртвите и даде докази дека раперот е жив! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Мајкл Најс, некогашниот телохранител на прочуениот рапер Тупак Шакур, наводно се вратил од мртвите, желен не само да објасни како ја лажирал својата смрт, туку...
ЛајфстајлСцена

Шерон Стоун на насловната на „Harper’s Bazaar“: Доказ дека годините се само бројка (ФОТО)

Igor
Заносната Шерон Стоун е жив доказ дека годините се само бројка. На 61 година таа се уште плени со убавина и сексипил, а многу млади...
ЛајфстајлСцена

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Igor
Инстаграм манекенката со два милиони следбеници е новата „Мис бум бум“! Оваа бразилка победи на изборот за најдобар задник во светот кој се одржа во...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Честитката на Вилијам и Кејт упатена до Меган Маркл ги разбесни фановите (ФОТО)

Igor
Британските медиуми веќе со месеци зборуваат за лошите односи меѓу Кејт Мидлтон и Меган Mаркл, а многумина сметаат дека ова е уште еден доказ дека...