„Сега таа е моја жена!“ – Лидија Вукичевиќ во врска со помлад маж? (ФОТО)

Една објава на Инстаграм беше доволна да започне целата приказна за наводната емотивна врска на српската актерка и помладиот маж кој беше учесник во реално шоу.

Откако актерката Лидија Вукичевиќ ја искоментира фотографијата која ја објави Владимир Томовиќ, учесникот на едно реално шоу, не престанува да се зборува и шпекулира за нивниот однос.

Многу корисници на Инстаграм кои ги следат Лидија и Владимир на оваа социјална мрежа мислат дека во нивниот однос станува збор за љубов. Како причина за тоа ги наведуваат експлицитните изјави на љубов помеѓу Лидија и Владимир во коментарите под објавените фотографии на Инстаграм.

Се започна по коментарот на Лидија кога под сликата на Владимир остави три срциња, на што тој и возврати со срциња и со „злато мое“. Лидија во врска со озборувањата за нивниот емотивен однос изјави дека Томовиќ го сака со сите негови квалитети и мани, како и дека е меѓу нив односот е само пријателски.

„Ние се знаеме и дружиме одамна. Јас секогаш гласам за љубовта и за неа живеам, но меѓу Владимир и мене навистина има само пријателски однос“, изјави Лидија.

Сепак, Владимир тврди дека тој и актерката се повеќе од пријатели.

„Уште како момче потајно бев заљубен во Лидија, додека гледав во филмовите и сериите. Не постои маж на Балканот кој не „палел“ на неа. Сега Лидија е моја жена и ние двајцата уживаме во љубовта“, изјави Владимир за белградските медиуми.

Иако тврдат спротивно, останува да видиме дали Лидија и Владимир се само пријатели, или се нешто повеќе од тоа.

Слични објави

Бурна љубовна приказна: Била БИЧУВАНА, присилувана на АБОРТУС, а сега изгледа како вистинската ХУРЕМ СУЛТАН (ФОТО)

Igor

Еве како изгледа денеска и со што се занимава Порториканката од „Деспасито“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Лејди Гага: Не сфатив што се случува, целото тело ми беше како камен

Igor

Оваа ноќна мора нека биде позади нас: Карлеуша му упати поддршка на Ѓорѓе Давид кој заболе од корона! (ФОТО)

Васко Спасоски

3 најкреативни хороскопски знаци! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor

Започнува судењето на деценијата во Србија: Ќе му се суди на Зоран Марјановиќ за убиство на сопругата Јелена (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × три =

Слични објави

Кој хороскопски знак лесно простува, а кој никогаш не простува?

Igor

Додека цел свет мака мачи со короната, Дара Бубамара објави жешки фотки од Занзибар! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пипа Мидлтон повикала такси под лажно име, но такситот ја препознал – „Се криеше во мракот“

Еспресо

Карлеуша се стопи! Српската ѕвезда облече перверзен костим за настапот во Белград (ФОТО)

Igor

Ќерката на Синди Крафорд конечно призна дека се забавува со познатиот комичар (ФОТО)

Igor

Внимавајте на менталното здравје: Храна што ја зголемува анксиозноста

Еспресо