23.8 C
Скопје
04:41 - 23 јуни, 2024

Ознака : кејти

ЛајфстајлСцена

Фановите загрижени зошто таа изгледа преслабо и загрижувачки, Кејти Холмс непрепознатлива! (ФОТО)

Igor
Ниту трага од онаа преслатка и весела жена… Џејми Фокс, поранешното момче на Кејти Холмс, пред некоја недела непосредно по раскинувањето беше виден во друштво...
ЛајфстајлСцена

Ќерката на Том Круз без него го прослави 13. роденден, а тој се уште не сака да ја види

Igor
Сури Круз е ќерка на популарните глумци Том Круз и Кејти Холмс, а пред неколку дена таа наполни 13 години. Прославата поминала без појавување на...