Ознака : саентологија

Лајфстајл Сцена

Ќерката на Том Круз без него го прослави 13. роденден, а тој се уште не сака да ја види

Igor
Сури Круз е ќерка на популарните глумци Том Круз и Кејти Холмс, а пред неколку дена таа наполни 13 години. Прославата поминала без појавување на...