Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО)

Ирена Спасовска на социјалните мрежи преку слики и видеа се пофали дека ужива на егзотичното патување во Египет.

Таа на својот профил често споделува слики од своите патувања. Овој пат таа не се воздржа да не се пофали дека ужива и се одмора од деловните обврски во луксузно одморалиште во Хургада.

Некои од нејзините фанови упорно во коментарите ја прашуваат дали на патувањето е сама, и кој и е придружникот кој ја слика.

Ирена неодамна беше актуелна во јавноста по раскинувањето на 13 годишната врска со новинарот Орце Гелевски.

Погледнете ги нејзините фотки:

Слични објави

Игор Џамбазов со емотивна објава : Актерот ја сподели последната семејна фотографија!

Васко Спасоски

ОВАА ЖЕНА Е ПОДГОТВЕНА НА СЕ: Прво ги покажа градите, а сега отиде чекор подалеку (ФОТО)

Igor

Ќерката на Цеца стана блондинка: Анастасија изненади со промената, еве какви беа реакциите! (ФОТО)

Igor

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Еспресо

Меланија Трамп ги разлути твитерџиите: Белата куќа побрзо го изгради тенискиот терен отколку што ги тестираше луѓето за корона!

Еспресо

Атрактивната манекенка по ТРЕТПАТ го откачува истиот дечко!

Igor

Остави Коментар

пет − два =

Слични објави

Ќе ве насмее: Актерот Андрија Милошевиќ смисли песна за коронавирусот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Џон Ленон за првпат јавно ја кажа својата култна изрека за Исус и „Битлси“, почина легендарниот Влада Дивљан и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Eспресо

Ова е знак со најсилна интуиција: Toa што тие го гледаат малкумина се во состојба да го забележат

Igor

Поренешната сопруга на Аца Лукас во врска со познат пејач – милионер! (ФОТО)

Васко Спасоски

Жирито на Суперталент со неверување гледаше што прави оваа 85-годишна баба со 40 години помлад маж (ВИДЕО)

Еспресо

Касандра (47) покажа стомачни мускули од соништата: „Џеј Ло може да оди дома“ (ФОТО)

Васко Спасоски