Ознака : ирена

Лајфстајл Сцена

Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО)

Igor
Ирена Спасовска на социјалните мрежи преку слики и видеа се пофали дека ужива на егзотичното патување во Египет. Таа на својот профил често споделува слики...
Секојдневие

Нова плус-сајз манекенка која со своите фотки во костим за капење го „разгоре“ Инстаграм (ФОТО)

Igor
„Pretty Little Thing“, познатиот бренд на костими за капење, ја ангажирал плус сајз манекенката Ирена Дрези за својата нова кампања. Ирена носи конфекциски број 44/46...