Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Српскиот актер Андрија Милошевиќ не престанува да ги развеселува сите со своето комично однесување во овие тешки моменти на пандемија на коронавирусот.

Тој од карантин речиси секој ден објавува нови видеа со кои мами насмевки на многу лица.

Познатиот актер покрај талентот за глума го покажа и талентот за пеење, а притоа започна и нов вид на предизвик, секој да направи ваква забава во домот, да отпее песна, да покаже некаков талент.

– Еве ви предизвик! Забава во домот, напиша Андрија.

Со ова видео актерот предизвика лавина позитивни коментари.

„Победник на сите челинџи, финти и се што се појави во време на короната. Ти благодариме!“ „Предизвик да испееме песна или така добро да го наредиме гардероберот?“, се само дел од коментарите.

Слични објави

Која е ПРВАТА ТРАНСРОДНА манекенка на Victoria’s Secret? (ФОТО)

Igor

Тамара Тодевска ја смени професијата – погледнете како се снаоѓа (ВИДЕО)

Слободен печат

Преслатката актерка го диктира пролетниот тренд: Ако сте во средни години овој ФУСТАН е полн погодок! (ФОТО)

Еспресо

Изгуби 50 килограми и стана вистинска убавица, албанска пејачка сподели тајна за совршено тело (ФОТО)

Igor

Тетовчанецот по Морган Фриман, сега во ист филм со Роберт де Ниро (ФOTO)

Igor

Грчка пита – Највкусната пита која некогаш сте ја пробале (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

15 − 13 =

Слични објави

Дневен хороскоп за петок, 13 март: Овните имаат проблеми со финансиите, рибите ќе стапат во нова врска

Еспресо

Поминаа лошите времиња! Тамара Тодевска се враќа на сцената со нова песна! (ВИДЕО)

Igor

На 9-ти мај најдобрите македонски диџеи во „Борис Трајковски“!

Васко Спасоски

Секси Тина на маки поради малото бикини: Брановите ѝ ги „разбрануваа“ градите, па едвај ги задржи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како да ја освоите и задржите девојката која ви се допаѓа? Ви нудиме неколку трикови!

Igor

ЕДВАЈ СЕ СПАСИ, а сега популарната пејачка ги покажа облините во ЛЕОПАРД БИКИНИ (ФОТО)

Igor