Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Минатите неколку дена, на друштвените мрежи кружи интересен предизвик – корисниците објавуваат свои фотографии од детството и ги предизвикуваат другите да го направат истото.

Instagram/Printscreen

Така Цеца ја предизвика Ана Николиќ, која сподели неодолива фотографија на која има околу две години, големи образи и раздвоени предни заби, но и држи плишана играчка.

Пејачката потоа ги предизвика своите колешки Анастасија Ражнатовиќ, Марина Висковиќ, Северина Којиќ и Николија Јовановиќ да го направат истото.

Слични објави

Која е тајната на совршената домашна пица?

Igor

Партнерите ги остави без наследство од 98 милиони – Во чии раце ќе оди богатството на Џорџ Мајкл?

Igor

Серена Вилијамс ни го покажа задникот во минијатурно бело бикини (ФОТО)

Igor

По шпекулациите за развод Џулија Робертс со сопругот во јавноста: По подолго време заедно на настан (ФОТО)

Еспресо

Си замина и тој: Почина Зоран Попара од хит-серијата „Среќни луѓе“ (ВИДЕО)

Слободен печат

Вразумете се веќе еднаш! Владо Георгиев објави тажна снимка од болница во Шпанија и упати остра порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

1 × 2 =

Слични објави

Дали ова ќе биде најстрашниот хорор филм за 2020 година? (ВИДЕО)

Еспресо

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам објавија фотографии од нивните работни соби: Досега никој не знаеше како изгледаат

Еспресо

Нов скандал го стресе Холивуд: Анџелина Џоли го губи старателството над децата

Igor

Дневен хороскоп за 23.10.2019: Вагите го губат балансот, а кај Близнаците владее хармонија

Igor

Мери Петреска „стопи“ 36 килограми готвејќи здраво, сега 3 рецепти споделува со вас!

Igor

Хаос на Инстаграм поради старите фотографии од венчавката на Одри Хепберн (ФОТО)

Еспресо