11.8 C
Скопје
19:30 - 28 февруари, 2024

Ознака : бал

БалканЛајфстајлСлајдерСтилСцена

(Фото) Јелена Ѓоковиќ како што досега не сме ја виделе: Златна секси комбинација за „златната девојка“ на Ноле

Еспресо
На традиционалниот 24-ти Светосавски бал, одржан синоќа во Виена, Јелена Ѓоковиќ се појави во елегантно издание кое остава без здив. Партнер (во организацијата и финансиската...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) БАЛ НА МЛАДЕНЦИ: Водителката АНИТА ДАЕВА објави прекрасни фотографии од семејниот албум

М.Р.
Нашата позната водителка Анита Даева на својот инстаграм – профил објави досега невидени фотографии од семејниот албум споделувајќи прекрасни спомени со своите следбеници. „22.03.1996  Бал...