Ознака : каније вест

Лајфстајл Сцена

Каније Вест соработува со Др. Дре на новиот албум!

Igor
Каније Вест откри дека снима нов албум, пишува dailymail.co.uk. Станува збор за follow up на претходниот албум со христијанска тематика. Во студијата му се придружи...