22.8 C
Скопје
17:30 - 30 мај, 2024

Ознака : сања маринковиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сања Маринковиќ без грам шминка: Водителката покажа како изгледа кога ќе се исклучат камерите

Еспресо
Српската водителка Сања Маринковиќ со години е едно од најпознатите ТВ-личности, а во ретки ситуации имаме можност да видиме како изгледа кога ќе се изгаснат...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сања Маринковиќ го покажа своето извајано тело на плажа: „Доволно е сонце за гладно срце“

еспресо
Српската водителка Сања Маринковиќ неодамна го прослави својот 50-ти роденден, по што ги спакува куферите и отпатува за Маурициус каде покажа дека „изгледа двојно подобро...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Сања Маринковиќ како на модна писта: Се пофали со краток фустан и безобразно деколте

Еспресо
Српската водителка Сања Маринковиќ во петтата деценија изгледа неверојатно добро, а нејзиниот изглед се должи на напорните тренинзи како и здравата исхрана, на која водителката...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сања Маринковиќ со деколте „повелете“: Малку е оставено на фантазијата

Еспресо
Српската водителка Сања Маринковиќ често е во центарот на вниманието поради нејзината емисија „Магазин ин“ која се емитува на ТВ Пинк за време на викендите....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сања Маринковиќ заведува во костим за капење: „Авион“ на 49 години

Еспресо
Водителката Сања Маринковиќ отпатува во Дубаи, за кој вели дека е нејзиниот најомилен град во светот, пренесува Нова.рс. Таа на својот Инстаграм профил објави колаж...
СветСлајдерСцена

(Фото) Како денес изгледа екс-сопругот на Сања Маринковиќ: Со години бега од камери и фотообјективи

Еспресо
Александар Ухрин својата кариера ја изгради на телевизија, работејќи како уредник и продуцент, а јавноста го знаеше и како сопруг на убавата водителка Сања Маринковиќ....
БалканСлајдерСцена

(Фото) Жешката Сања Маринковиќ во емисија со гради на „повелете“: Совршени резултати од естетска интервенција

Еспресо
Српската водителка Сања Маринковиќ се појави во предизвикувачка модна комбинација! Водителката Сања Маринковиќ привлече големо внимание со стајлингот со кој се појави во српската емисија...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

„Ти не носиш долна облека?“ Водителката сакаше да ја збуни гостинката со прашањето, но не успеа

Еспресо
Познатата српска водителка Сања Маринковиќ во својата емисија „Magazin IN“ ги повикала учесниците на реалното шоу „Задруга 3“, а во еден момент се случила ситуација...