26.8 C
Скопје
13:31 - 14 април, 2024

Српската пејачка Гога Секулиќ откри дека ги зголемила градите, устата, а планира да направи и липосукција!

Пејачката Гога Секулиќ откри што си направила на себе кога се во прашање естетските зафати.

Имено, Гога во емисијата „Амиџи шоу“, без никакво двоумење призна што прави на своето лице и изненади со нејзиниот одговор.

– Вака, немаше потреба, но ги поправив градите, добро, моите пријателки ја немаа таа големина, и јас исто така, па ајде сите пред 10 години. Не ја наполнив устата, ставив хијалуронска киселина, ботокс, но сепак планирам, ако не успеам да тренирам, ќе одам на липосукција, да ослабам 10 килограми – рече Гога.

Патем, за време на пандемијата, Гога живееше на релација Белград-Цирих.

– Прекрасно се забавувам со мојот син, уживаме. Ми недостасуваат настапи, се разбира, публика и пеење, но никогаш не ми е досадно – истакнува таа и додава дека немала „црн ден“.

Слични објави

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Се вчитува....