12.8 C
Скопје
19:45 - 3 март, 2024

Ознака : гога секулиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо
Пејачката Гога Секулиќ често посетува луксузни дестинации, каде ужива со синот и ги полни батериите пред настапите. Таа овој пат отпатува за Дубаи, каде го...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Видео) Гога Секулиќ ужива во Дубаи: Згодната пејачка стана атракција на базен со своите облини

Еспресо
Српската пејачка Гога Секулиќ е активна на социјалните мрежи, каде редовно споделува интересни моменти од својот одмор во Дубаи. Пејачката за овој годишен одмор одбра...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Сите мажи што ми се додворуваат сакаат дете“: Познатата српска пејачка искрено за интимниот живот

Еспресо
Српската пејачкаа Гога Секулиќ за време на гостувањето во една емисија откри дека моментално е слободна, иако сè уште официјално не се разведе од сопругот. Гога...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Договарам да снимам филм за мојот живот“: Српската пејачка откри дека глумата е нејзиниот неостварен сон

Еспресо
Српската пејачка Гога Секулиќ во емисијата „Премиер – викенд специјал“ ги сумираше впечатоците од тековната година и откри што ќе ѝ остане запаметено и во...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гога Секулиќ се пофали: Син ми доби стан во Дубаи за петтиот роденден

Еспресо
Фолк пејачката Гога Секулиќ откри дека нејзиниот син добил стан во Дубаи за неговиот петти роденден. „Сега ќе кажам ексклузивно, можеби татко му ќе се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Гога Секулиќ има нов љубовник: По разводот си фати млад и згоден спортист

Еспресо
Српската пејачка Гога Секулиќ неодамна откри дека е повторно заљубена, а медиумите веднаш почнаа да шпекулираат за нејзиниот нов партнер. Сега конечно Гога потврди дека...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Гога Секулиќ ги покажа новите силикони, за Гинис се: „Ау, што е ова, како две лубеници“

Еспресо
Пејачката Гога Секулиќ поради болки во грбот ги сменила силиконските импланти во градите, но иако многумина мислеа дека ќе ги намали, изгледа овој пат ги...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Гога Секулиќ е „жив оган“ на плажа: Провокативна снимка која ги магепса фановите

Еспресо
Пејачката Гога Секулиќ секогаш може да се пофали со бујна фигура. Ова е особено видливо во текот на летните денови и престојот на плажа. Гога...
БалканСлајдерСцена

Српската пејачка Гога Секулиќ откри дека ги зголемила градите, устата, а планира да направи и липосукција!

Васко Спасоски
Пејачката Гога Секулиќ откри што си направила на себе кога се во прашање естетските зафати. Имено, Гога во емисијата „Амиџи шоу“, без никакво двоумење призна...
ЛајфстајлСцена

Гога Секулиќ: Да не беа болките во грбот и Василиј, немаше да престанам со силиконите

Igor
Пејачката Гога Секулиќ требаше оваа есен да направи на корекција за градите, но таа интервенција ја помести за февруари. Наводно, пејачката трпи болки во грбот...