Ознака : саша матиќ

Лајфстајл Сцена

Саша Матиќ 16 години е во брак со сопругата, но поради оваа причина веднаш би ја НАПУШТИЛ

Igor
Познатиот пејач ужива во бракот со својата сопруга Анџела, а смеата и добрата атмосфера се постојано во нивната врска. Сепак пејачот призна дека доколку недостига...
Лајфстајл Сцена

Родени се здрави: САША и ДЕЈАН МАТИЌ по грешка ОСЛЕПЕЛЕ

Igor
Српските пејачи Дејан и Саша Мартиќ (41) родени се во Дрвар како здрави момчиња, меѓутоа, поради туѓа грешка останале слепи, пренесува Дневни аваз. Родени се...