Порно ѕвезда открива дека фудбалер и праќал приватни пораки (ФОТО)

Ѕвезда во филмови за возрасни, Лана Роадс, се пофали дека фудбалер кој има договор тежок 80 милиони долари и 43 милиони следбеници на Инстаграм и праќа приватни пораки.

View this post on Instagram

I have the nicest belly button @fashionnova

A post shared by Lana Rhoades (@lanarhoades) on

Таа не сакаше да го открие името на фудбалерот, но нејзиниот пријател Мајк Мајлак откри малку повеќе детали.

„Таа доби приватна порака од фудбалер кој има договор од 80 милиони долари по сезона“, изјави Мајк, а пријателките на порно ѕвездата откија нов детал.

„Има 43 милиони следбеници на Инстаграм“…

View this post on Instagram

Cozy Sunday ❄️

A post shared by Lana Rhoades (@lanarhoades) on

Според медиумите овој опис одговара на ѕвездата на Реал Мадрид, Герет Бејл кој има токму 43 милиони следбеници на Инстаграм.

Слични објави

Интервју со пејачот Даниел Крстески: После Балашевиќ и Коен не можам да слушам „Два Бона“ и Таско (ФОТО)

Igor

Крис Џенер откри колку Ким и Кајли заработуваат за една објава на Инстаграм

Igor

Ле­бот ни­ко­гаш не ос­та­вај­те го да стои во ќесе

Igor

Харви Вајнстајн е позитивен на коронавирусот!

Еспресо

Хенри Милер, мудрецот на сексот и неговата муза Бренда Венус

Слободен печат

Сочни ролни со цимет и мелени ораси

Igor

Остави Коментар

14 + осум =

Слични објави

Проверете дали го имате во фрижидерот: Овој зеленчук има трипати повеќе витамин Ц од портокалот

Igor

Перверзно скапо: Кајли и Крис се сликаа во приватниот авион и се пофалија со торби од 280.000 евра (ФОТО)

Igor

Избегнувајте ги луѓето кои ги имаат овие седум особини!

Еспресо

Љубовната приказна на Бајага: Сопругата ја ЗАПОЗНАЛ ВО АВТОБУС, а првиот состанок и денес го памти!

Igor

Хороскоп за 01 ноември 2019 – Овните во емоционална криза, Водолиите ќе имаат проблеми со нетпеливоста

Igor

Научниците ги открија здравствените придобивки од редовниот секс

Igor